Biz kimiz?

Voice Guru (eski adıyla Akar Telekom), güçlü altyapısı, esnek çözümleri ve müşteri odaklı yaklaşımıyla, sektörde fark yaratmak ve lider olmak amacıyla 2005 yılında kurulmuştur.

Türkiye Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından verilen Sabit Telefon Hizmeti (STH) lisansına sahip olan firmamız, kurumsal ve bireysel çözümlerle müşterilerine yurt içi ve yurt dışı görüşmelerde ekonomik görüşme imkânı sunmaktadır.

Dünya ve Türkiye telekomünikasyon sektörünün önde gelen firmalarıyla yaptığımız anlaşmalar sayesinde müşterilerimize kaliteli ve kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Ne yapıyoruz?

Müşterilerimize Uluslararası Ses Hizmetleri, Telefon Hizmetleri, SMS Hizmetleri ve daha fazlasını sağlıyoruz. Bütün ürünlerimizi, müşterilerimize en iyi destek ve en rekabetçi fiyatlarla sunuyoruz. Toptan satış ses hizmetimiz, TDM bağlantı aracılığıyla sonlandırılan birinci sınıf CLI trafiği doğrudan uç ağlara özel IP bağlantıları ile bağlanıyor ve diğer taşıyıcılar aracılığıyla yeniden yönlendirilmez. Böylece rekabetçi fiyatlarda en yüksek kaliteyi sağlar.

Türkiye’deki lisansımız ile ve farklı ülkelerde yerleşik bir POP bağlantılarıyla doğrudan ulusal ara-bağlantılara sahip olan Voice Guru, bütün trafiğiniz için tam istikrar ve kusursuz bağlantı sağlar.